Michel de Montaigne

O pieniądzu trzeba to samo powiedzieć, co kiedyś powiedziano o Kaliguli: Nie było nigdy tak dobrego niewolnika i tak dobrego pana, jak on.

Kalkulator kredytowy ? doskonały doradca kredytowy

Jeszcze kilka lat wstecz zanim zdecydowaliśmy się na większy kredyt udawaliśmy się do doradcy finansowego, który znalazł dla nas najkorzystniejszą ofertę. Czasy jednak bardzo uległy zmianie i to czym kiedyś zajmowali się doradcy finansowi możemy zrobić sami w kilkadziesiąt minut korzystając z nowinek technologicznych. W tym przypadku niezastąpione okażą się kalkulatory kredytowe.

Kalkulatory kredytowe znajdziemy na witrynach internetowych banków. Dzięki opisywanym kalkulatorom wyjątkowo łatwo obliczymy comiesięczną ratę kredytu oraz ostateczny koszt kredytu. Natomiast z takimi informacjami bardzo łatwo wybierzemy najlepszą ofertę kredytową. Oczywiście dzięki temu, że poradzimy sobie sami nie zostaniemy zmuszeni do płacenia prowizji doradcy finansowemu, czyli nasz kredyt stanie się o wiele tańszy.

finanse

Opłaca się poszukać kalkulatorów kredytowych na niezależnych portalach www, ponieważ w takich miejscach kalkulatory kredytowe wyliczają wysokość rat oraz koszta dla wszystkich dostępnych kredytów. Dzięki czemu nie będziemy musieli poszukiwać kalkulatorów na poszczególnych stronach www banków, dzięki temu zaoszczędzimy dużo czasu.

Niestety kalkulator kredytowy nie zapewni nam wszelkich informacji o pożyczce, bardzo istotne są też opinie klientów, którzy już zaciągali dane kredyty, a te znajdziecie tutaj: pozabankowiec.pl/389/sms-opinie-firmie-produkcie-parabank-pozyczka-pozabankowa/