Michel de Montaigne

O pieniądzu trzeba to samo powiedzieć, co kiedyś powiedziano o Kaliguli: Nie było nigdy tak dobrego niewolnika i tak dobrego pana, jak on.

Magia debetu na rachunku osobistym

Pożyczki bankowe to niezastąpiony sposób na zakup luksusowych towarów albo zapewnienie sobie płynności finansowej w czasie miesięcy bez dochodu. Jednak częste składanie wniosków o kredyt bankowy może być dość kłopotliwe, ponieważ wiąże się z koniecznością odwiedzania banku oraz każdorazowo podpisywania umów. O wiele wygodniejszym rozwiązaniem jest debet na rachunku osobistym.

Możliwość debetu na rachunku bankowym umożliwia nam skorzystanie z pieniędzy, których nie posiadamy, czyli teoretycznie debet działa jak kredyt. Jednak po zapasowe pieniądze możemy sięgnąć w dowolnym czasie bez konieczności wizyty w placówce banku oraz oczekiwania na decyzję o kredycie. Wystarczy raz podpisać umowę o debet na rachunku i będziemy mieli dodatkową gotówkę pod ręką przez wiele lat.

Pożyczki

Oczywiście debet na rachunku osobistym ma też inne plusy. Najważniejszą zaletą jest nieduże oprocentowanie zadłużenie. Dzięki czemu koszt pożyczki w postaci debetu jest o wiele mniejszy niż koszt tradycyjnego kredytu gotówkowego. Zaletą jest też brak konieczności spłaty takiego zadłużenia w każdym miesiącu. Jest to równoznaczne z tym, że możemy w tej chwili zadłużyć się, a spłacić ten dług dopiero za kilka miesięcy.

Oczywiście debet na koncie osobistym nie wszystkim będzie odpowiadał. Takim czytelnikom polecam kredyt Bocian: bocian pożyczki oponie