Michel de Montaigne

O pieniądzu trzeba to samo powiedzieć, co kiedyś powiedziano o Kaliguli: Nie było nigdy tak dobrego niewolnika i tak dobrego pana, jak on.

Kredyty przez SMS

Kredyty zaciągane przez SMS zyskują coraz większą sławę, dlatego postaram się je omówić w tej kategorii, żeby już dłużej nie były dla was wielką niewiadomą. Najistotniejszą zaletą opisywanych kredytów jest niespotykana prostota ich zaciągnięcia. Wystarczy wysłać kilka smsów i gotówka znajdzie się na naszym koncie osobistym. Niestety kilkadziesiąt miesięcy temu kiedy taka forma kredytu debiutowała na rynku cena takiej kredytu była bardzo duża, dlatego większość ludzi zraziło się do pożyczki przez SMS.

Powinniśmy jednak wiedzieć, że sytuacja ta uległa zmianie i pożyczki SMS mają już oprocentowanie podobne do normalnych chwilówek. Można się o tym przekonać przeglądając witrynę internetową: http://pozabankowiec.pl/51/tanszy-e-handel-i-tania-pozyczka-sms-kredyt/.

Oznacza to, że już nie musimy się bać takich pożyczek i możemy z nich korzystać gdy zabraknie nam gotówki. Zanim jednak zdecydujemy się na jakąkolwiek firmę, która udziela takich pożyczek powinniśmy zrobić analizę rynku, ponieważ różnice w ofercie poszczególnych firm są niezwykle duże.

Gotówka

Powinniśmy także pamiętać, że pożyczki SMS są przyznawane na niezwykle krótki czas. Najczęściej na 1 miesiąc. Oczywiście istnieje możliwość wydłużenia terminu spłaty, lecz jest związana z dodatkowymi kosztami.