Michel de Montaigne

O pieniądzu trzeba to samo powiedzieć, co kiedyś powiedziano o Kaliguli: Nie było nigdy tak dobrego niewolnika i tak dobrego pana, jak on.

Zalety kredytu przez SMS

Mówiąc o pożyczkach przez SMS przede wszystkim powinniśmy wymienić ich plusy, ponieważ to one sprawiają, że warto je zaciągnąć.

Na pierwszym miejscu jestem zmuszony umieścić szybkość realizacji takiego kredytu. Większość pożyczek SMS posiada pół automatyczny system, który umożliwia błyskawiczne przydzielenie kredytu. Oznacza to, że gotówkę dostaniemy praktycznie natychmiast, nawet jeśli wyślemy wiadomość SMS w nocy.

Oczywiście szybkość przyznania pożyczki to nie jedyna zaleta takich kredytów. Niezwykle istotne jest także, że pożyczki SMS nie wymagają dobrej zdolności kredytowej. Najczęściej nie są także sprawdzane nasze zaległości w Biurze Informacji Kredytowej. Dzięki temu taką pożyczkę otrzymają nawet ludzie, którym pożyczać nie chcą banki.

Środki Finansowe

Ostatnim plusem kredytów SMS jest brak konieczności kontaktu z bankiem poza napisaniem wiadomości SMS. Dla wielu ludzi ma to duże znaczenie, ponieważ nie każdy lubi chodzić po bankach oraz zmagać się z panującą tam biurokracją. W pożyczkach przez SMS jedyne co musimy zrobić to napisać wiadomość tekstową z swojego telefonu.

Więcej informacji o pożyczkach SMS znajdziecie na: sms365