Michel de Montaigne

O pieniądzu trzeba to samo powiedzieć, co kiedyś powiedziano o Kaliguli: Nie było nigdy tak dobrego niewolnika i tak dobrego pana, jak on.

Dla kogo pożyczka przez SMS?

W ostatnich miesiącach kredyty przez SMS to niezwykle popularny produkt kredytowy. Niestety nie wszyscy się z nim zaznajomili. Wiele osób ciągle nie wie jak używać kredytów SMS i dla kogo są one korzystne. Dzisiejszy artykuł ma zmienić ten stan.

Rozmyślając nad tym dla jakiej grupy są kredyty SMS musimy popatrzeć na proces ich udzielania oraz ich parametry. Na samym początku zauważymy, że zaciągnięcie tego typu kredytu wymaga od nas posiadania telefonu lub smartfona oraz umiejętności pisania SMS-ów. Mimo wszystko wiele starszych ludzi ciągle nie ufa takiej technologii, dlatego pożyczki SMS są skierowane głównie do osób młodych.

Kasa

Ponadto nie duża kwota o jaką można wnioskować oraz bardzo krótki okres spłaty kredytu przekazuje nam, że jest to pożyczka przede wszystkim dla ludzi, którzy potrzebują pieniędzy na szybko, ale w małych ilościach. Jest to więc dobre rozwiązanie gdy jesteśmy na zakupach i zabrakło nam gotówki, lub dla właścicieli firm, którzy muszą opłacić, przykładowo ZUS, ale w danym miesiącu ponieśli stratę.