Michel de Montaigne

O pieniądzu trzeba to samo powiedzieć, co kiedyś powiedziano o Kaliguli: Nie było nigdy tak dobrego niewolnika i tak dobrego pana, jak on.

Błyskawiczna pożyczka tylko przez SMS

Wiele firm udzielających kredytów podkreśla w kampaniach reklamowych szybkość z jaką wydają decyzję o pożyczce oraz szybkość przelania pieniędzy na nasz rachunek bankowy. Niestety reklamy mało kiedy są prawdziwe. W prawdziwym świecie czas udzielenia pożyczki w banku jest bardzo długi. Jedyną prawdziwą szybką metodą na kredyt są kredyty udzielane przez.

pożyczka SMS to oferta kredytowa, która pozwala nam wysłać wniosek o kredyt poprzez wiadomość SMS. Wygląda to tak, że w treści wiadomości SMS wpisujemy dane personalne (imię oraz nazwisko, pesel i numer konta) i wysokość kredytu i wysyłamy go pod podany numer. W odpowiedzi nawet w pięć minut gotówka przyjdzie na nasz rachunek bankowy.

Więcej o procesie wnioskowania o kredyt przez wiadomość SMS możecie przeczytać tutaj: pozabankowiec.pl/459/chwilowka-sms-soho-credit-vs-mini-credit/.

konto bankowe

Jest to niewiarygodnie szybki sposób na pożyczenie pieniędzy. O taki kredyt jesteśmy w stanie się starać o dowolnej godzinie, nawet w godzinach nocnych gdy potrzebujemy gotówki na już. Niestety wszystko co ma swoje plusy posiada też i minusy. Tutaj wadą są niewielkie kwoty o jakie możemy się starać. Zazwyczaj nie są one większe od kilkuset euro.